Ksiądz Biskup z wizytą w naszej szkole

http://www.homelesshounds.org.uk/?mikstyra=%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B5%D8%BA%D9%8A%D8%B1%D8%A9-%D8%B1%D8%A8%D8%AD%D8%A7&3b2=20 افضل الاسهم اصغيرة ربحا valutahandel vs aktier Ksiądz Biskup z wizytą w naszej szkole – 8 maja 2017 r.

شلون اشتري اسهم

forex bank hemsida Dziś do naszej szkoły przybył dostojny gość – Jego Ekscelencja Ks. Biskup Henryk Ciereszko. Wizyta była wyjątkowym wydarzeniem dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Uroczyste spotkanie otworzyła pani dyrektor Anna Andrzejewska, serdecznie witając czcigodnego gościa w imieniu całej społeczności ZSO. Część artystyczną, na którą złożyły się pieśni o charakterze religijnym i rozważania o Miłosierdziu Bożym, przygotowała pani Małgorzata Zieziula wraz z grupą gimnazjalistów. Na zakończenie wizyty Ks. Biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa i udał się na nieoficjalne spotkanie z nauczycielami, przedstawicielami Rady Rodziców i pracownikami szkoły.

forex strömstad