Sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych

ROK SZKOLNY 2016/2017

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Julia Borowska kl III b – laureatka z matematyki

nauczyciel przygotowujący: Jarosław Raczkowski

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

اريد المتاجرة بالذهب Gabriela Poczobutt Odlanicka kl II b –  finalistka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska

ROK SZKOLNY 2015/2016

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych

http://www.adwokat-wroclaw.info.pl/?pl=kursy-walut-bitcoin&1db=17 kursy walut bitcoin Julia Borowska kl II b – laureatka z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

هل توجد اسهم بنوك للبيع Ewa Dorota Matuszkiewicz  kl III a – laureatka z języka angielskiego

nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Chociej

forex bank öppettider eskilstuna Waleria Żółtko kl III b – laureatka z języka rosyjskiego

nauczyciel przygotowujący: Alina Jakimiec

اخبار السعودية مباشر Karina Miron kl VI a – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

منتدى الاسهم السعوديه Hubert Hołubowicz  kl II a – finalista z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

تحديث بيانات الراجحي لبيع الاسهم Julia Borowska kl II b – finalistka z geografii

nauczyciel przygotowujący: Maria Zauliczna

överföra pengar forex till swedbank Jakub Chłus kl III a – finalista z fizyki

nauczyciel przygotowujący: Joanna Chłus

ersättning för att jobba hemifrån Jakub Kozłowski  kl III b – finalista z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska

system forex opinie Wiktoria Żuk  kl III a – finalistka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący: Dorota Zalewska

http://www.schodyprudlik.com.pl/?safeno=w-co-zainwestowa%C4%87-milion-z%C5%82&341=f3 w co zainwestować milion zł Wiktoria Żuk kl III a – finalistka z języka rosyjskiego

nauczyciel przygotowujący: Alina Jakimiec

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych

http://allstar-wrestling.com/?forexfor=forex-trade-pool-expert forex trade pool expert Gabriela Dzienis  kl III a – laureatka z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

أخبار الأسهم اليوم Natalia Zubrzycka kl III a – laureatka z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

الخيارات الثنائية على nadex Ewa Dorota Matuszkiewicz kl II a – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Zalewska

http://www.homelesshounds.org.uk/?mikstyra=%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%88-%D8%A8%D9%86%D9%83-%D8%A7%D9%84%D9%87%D9%84%D9%8A-%D8%A7%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%8A&4a5=70 اسهو بنك الهلي اتجاري Gabriela Grynczel kl III a – laureatka z matematyki

nauczyciel przygotowujący:  Jarosław Raczkowski

الاسهم الامريكية توصيات Waleria Żółtko kl II b – laureatka z języka rosyjskiego

nauczyciel przygotowujący:  Alina Jakimiec

finaliści1

 

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

http://www.homebusiness-at.com/?kampys=forex-bureau-rate-in-uganda forex bureau rate in uganda Ewa Nowosada kl III b – finalistka z matematyki

nauczyciel przygotowujący:   Jarosław Raczkowski

http://usa.vineyardinstitute.org/?mirno=%D8%A7%D8%B3%D8%B9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%B0%D9%87%D8%A8-%D9%81%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF%D9%8A%D8%A9&bde=f5 اسعار الذهب في السعودية Gabriela Rabiczko kl VI a – finalistka z języka angielskiego

nauczyciel przygotowujący:  Sławomir Rochalski

هل يمكن شراء الذهب عن طريق البنك Gabriela Poczobutt Odlanicka kl VI a   – finalistka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Katarzyna Daszuta

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Monika Bakun kl III b – laureatka z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

Ewa Kowalczuk kl II b – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Koprowska

Ewa Nowosada kl II b – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Koprowska

Gabriela Grynczel kl II a – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Koprowska

Aleksandra Kozaczyńska kl III b – laureatka z matematyki

nauczyciel przygotowujący:  Jarosław Raczkowski

Paweł Gliński kl III b – laureat z matematyki

nauczyciel przygotowujący:  Jarosław Raczkowski

Magdalena Tur kl VI a   – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Katarzyna Daszuta

Julia Borowska  kl VI a   – laureatka z matematyki

nauczyciel przygotowujący:  Joanna Chłus

laureat14

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Gabriela Dzienis  kl II a – finalistka z biologii

nauczyciel przygotowujący:   Jolanta Steckiewicz

Ewa Dorota Matuszkiewicz   kl I a – finalistka z biologii

nauczyciel przygotowujący:   Jolanta Steckiewicz

Ewa Nowosada II b – finalistka z geografii

nauczyciel przygotowujący:  Maria Zauliczna

Anna Łowczecka kl III b – finalistka z języka rosyjskiego

nauczyciel przygotowujący:  Alina Jakimiec

Julia Wewiór VI a- finalistka z przyrody

nauczyciel przygotowujący:  Maria Zauliczna

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Zuzanna Nowosada kl III c – laureatka z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

Przemysław Zubrzycki  kl II c – laureat z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

Aleksandra Kozaczyńska kl II b – laureatka z geografii

nauczyciel przygotowujący: Maria Zauliczna

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Monika Bakun  kl II b – finalistka z biologii

nauczyciel przygotowujący:   Jolanta Steckiewicz

Łukasz Sawoń  kl III c – finalista z biologii

nauczyciel przygotowujący:   Jolanta Steckiewicz

Jakub Kozłowski kl VI a – finalista z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Koprowska

Daria Szymaniuk kl VI a – finalistka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Koprowska

Monika Trzasko kl VI a – finalista z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Koprowska

Patryk Szumiński kl VI a – finalista z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący:  Dorota Koprowska

ROK SZKOLNY 2011/2012

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Justyna Steckiewicz kl III b – laureatka z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

Przemysław Zubrzycki  kl III c – laureat z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

Monika Bakun kl I b – laureatka z biologii

nauczyciel przygotowujący: Jolanta Steckiewicz

Elżbieta Wołkowycka kl III b – laureatka z fizyki

nauczyciel przygotowujący: Joanna Chłus

Adam Dowgiert kl III a – laureat z fizyki

nauczyciel przygotowujący: Joanna Chłus

Julita Różak kl III b – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący: Dorota Koprowska

Ewa Kowalczuk kl VI a – laureatka z języka polskiego

nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Daszuta

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Zuzanna Nowosada  kl II a – finalistka z biologii

nauczyciel przygotowujący:   Jolanta Steckiewicz

Jarosław Lutostański kl III a  – finalista z matematyki

nauczyciel przygotowujący:   Beata Ejsmont